معرفی بهار

این مجموعه در سال 1383 با اخذ مجوز قطعي به شماره 234/24 از وزارت علوم، تحقيقات وفنـاوري با عنوان موسـسه آمـوزش عـالي آزاد بهار  فعاليت تخصصي خود را در زمينه مديريت شروع نموده و همکـاري خود را با دانشگاههاي خـارجي، داخلي و مراکز صنعتي و تجاري گسترش داد.

طي 12 سال اخير اين موسسه موفق به برگزاري بيش از 93 دوره مديريت MBA به صورت کامـلاً حرفه اي و تخصصي شده است و نيز در حدود  600 سميـنار مديريتي براي سازمان ها و شرکت ها برگزار نموده است. اين مجموعه پس از سالها تجربه در پرورش مـديران موفق از سال 1389 براي اوليـن بـار در ايران اقدام به برگزاري دوره هاي پيشرفته  Post MBA In tourism و دوره عالي DBA In tourism بصورت حرفه اي و با رويکـرد افزايش توانمندي و مهـارت هاي مـديـران نموده است  و موفق به اجراي بيش از پنج دوره in Tourism DBA و چهارده دوره DBA In Tourism تا به امروز گرديده است.

از جمله افتخـارات اين مرکز آشنا نمودن بيش از 5000 نفر از مديـران عرصه کسب و کـار با دانـش کاربردي و مهارت هاي نوين در حوزه مديريت مي باشد. هدف اصلي اين مدرسه کسب و کار مدیریتی, ترکيب علم وعمل است زیرا نه مي توان علم را از مديريت حذف کرد و نه مي توان علم مديريت را  بدون عمل مديريتي به سرانجام رساند. از افتخارات این موسسه دریافت لوح افتخار برترین برند آموشی در حوزه مدیریت MBA در سال 1391 است.

از ديگر موفقيت هاي بهــــار عقـد قرار دادهـاي بين المللي براي ادامـه تحصيل و دوره هـاي مشترک با دانشـگاههاي اروپـائـي از جملـه دانشگاه الگرو درشهر فارو در کشور پرتغال ( UAlG ) برای ادامه تحصیل دانش پژوهان در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت گردشگری مي باشد.

چشم انداز

موسسه بهار به عنوان اولین برگزارکننده دوره های MBA و DBA گردشگری قصد دارد:

- همچنان پیشرو در آموزش های نوین کسب و کار های گردشگری کشور باشد.

- در حوزه آموزش های گردشگری و مهمانپذیری روابط خود با دانشگاه های خارجی بیشتر توسعه دهد.

ماموریت 

مأموریت اصلی گروه MBA گردشگری موسسه آموزش عالی آزاد بهار، اعتلای آموزش های علمی، حرفه ای، کاربردی و بین المللی  مدیریت گردشگری است. گروه MBA گردشگری، بدنبال تربیت نیروی انسانی متخصص و بین المللی برای حضور موثر در صنعت  پویای گردشگری و ارتقاء موفقیت دانش پژوهان در کسب و کار های مرتبط با صنعت گردشگری است. 

دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی