پیام مدیر گروه

افتخار مي کنم عضوي از خانواده موسسه آموزش عالي آزاد بهار هستم. و خوشحالم که موسسه ما جزء موسسات برتر در حوزه آموزش عالي آزاد است. ما حدود ۱۰ سال است که در اجراي دوره هاي آموزش مديريت اجرایی و عالي MBA)  و (DBA پيشرو بوده ايم و از نظر استادان و امکانات آموزشی جزء بهترين هاييم.

مزيت ما داشتن استادان فرهيخته و صاحب نام و با تجربه دانشگاهي و کاربردي در حوزه کسب و کار، پرسنل آموزش ديده و ارتباطات خوب مابين مديران و استادان، دانش پژوهان و دانش آموختگان و کارکنان موسسه است.

خرسندم از اينکه مي بينم دانش پژوهان در طول دوره تحصيل، زمينه هاي استخدامي فوق العاده و موقعيت هاي ارتقاء در کسب و کار برايشان رو به فزوني است.

باور اصلي ما اين است که شما مي توانيد تجربه کلاس هاي ما را در کسب و کار واقعي خود بکار بنديد و از طريق اشتراکي که ما با کسب و کارهاي مختلف در بنگاه هاي کوچک و بزرگ داريم، درک و توانايي خود را در قبال ارزش هاي واقعي تجاري افزايش دهيد.

پس از سال ها فعاليت موفق در حوزهآموزش مدیریت اجرایی و عالی MBA و DBA و بیش از 5000 دانش پژوه و با توجه به نیاز سنجی از اقتصاد کشور، اقدام به طراحي دوره MBA و DBA تخصصی گردشگري کرده ايم و اعتقاد داريم ورود به اين دوره با حمايت و تجربه علمي و حرفه اي ما سبب مي گردد تا دانش و تجربه لذت بخشي را در صنعت جذاب و پر سود گردشگري به دست آوريد. 

شهين سپهري - مدير گروه آموزشهای گردشگري و رئيس هيات مديره موسسه آموزش عالي آزاد بهار

 

دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی