درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
آشنایی با میراث زمین شناختی ایران و ظرفیت های ژئوپارک و ژئوتوریسم

ایران را بهتر بشناسیم
دپارتمان گردشگری و هتلداری بهار برگزار می کند:

دوره ایرانشناسی کاربردی با تاکید بر شناخت هدفمند و کاربردی ایران از منظر گردشگری متمرکز است با حضور برجسته ترین اساتید و ایران شناسان برگزار می گردد.

فصل سوم: آشنایی با میراث زمین شناختی ایران و ظرفیت های ژئوپارک و ژئوتوریسم

کشورعزیز ما ایران غیر از جاذبه‌های طبیعی ، تاریخی و فرهنگی که برای اغلب مردم شناخته شده است گروه دیگری از جاذبه ها و پتانسیل ها را داراست که تحت عنوان میراث زمین شناختی و گوناگونی زمین شناختی از آن یاد می شود و این بخشی از طبیعت بیجان کشور است که کمتر شناخته شده است .

این دوره تلاش میکند اطلاعات اساسی و پایه را در اختیارعلاقمندان به توسعه رشته های جدید ژئوتوریسم یا زمین گردشگری ، ژئوپارک‌های ملی و جهانی بگذارد که هم با این مفاهیم و اصول آشنا شوند و هم بتوانند در این زمینه فعالیت کرده و در ضمن کمک به ارتقای وضعیت حفاظتی و بهره‌برداری این سایت‌ها و جاذبه‌ها ، رشته جدیدی را برای علاقمندان ایجاد کنند.

این کارگاه آموزشی با تدریس مهندس علیرضا امری کاظمی
(مدیر ژئوپارک جهانی قشم و ارزیاب بین المللی شبکه ژئوپارک های جهانی یونسکو)
 ،
 روز پنجشنبه ۱۲ اسفند ماه از ساعت : ۰۹:۳۰ الی ۱۲:۳۰ همزمان به صورت  آنلاین در محیط ادوبی کانکت برگزار خواهد شد.

همچنین این کارگاه آموزشی ضبط می شود و فایل فایل ویدئویی و صوتی آن به همراه گواهی شرکت در دوره در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

برای شرکت در این کارگاه آموزشی فرم ثبت نام را تکمیل نمایید.

تلفن تماس

۰۹۳۰۷۰۶۲۳۲۵-۰۲۱۸۸۷۴۰۰۵۸