درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
انتشار کتاب”داستانهای گردشگری ایران” در سایت سازمان جهانی گردشگری UNWTO

کتاب «داستان‌های گردشگری ایران» پروژه‌ای است که در اواخر سال ۹۶ به پیشنهاد زوراب پولولیکاشویلی دبیرکل سازمان جهانی گردشگری و استقبال دکتر مونسان و همکاری نزدیک وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با دبیرخانه این سازمان جهانی آغاز و پس از حدود ۱۸ ماه به پایان رسید.

در این کتاب، ۱۴ روایت از فعالان و دلسوزان عرصه گردشگری در نقاط مختلف کشورمان از جمله روستاهای لپویی و پاسارگاد واقع در استان فارس، روستای فرحزاد در اصفهان، روستاهای قاسم آباد و جیره سر باقر خاله واقع در گیلان، روستای کلپورگان در سیستان و بلوچستان، روستای اصفهک در خراسان جنوبی، روستای دوپلان در چهارمحال بختیاری، روستای قلعه بالا در سمنان، جزیره قشم و نیز شهرهای همدان و تهران گردآوری شده است.

به ابتکار سازمان جهانی گردشگری، بیشتر کتاب داستان‌های گردشگری مربوط به کشورهای آسیایی از جمله تایلند و فیلیپین و نیز دو جلد کتاب حاوی ۴۲ روایت گردشگری از سراسر جهان به چاپ رسیده که امکان دسترسی به آنها در وب سایت سازمان جهانی گردشگری فراهم شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند کتاب داستان‌های گردشگری ایران را از طریق لینک زیر دریافت کنند.

https://www.unwto.org/iran-tourism-stories