درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us

بازاریابی تبلیغات و برندینگ در گردشگری ( MBA )

در نوشته پیشین درباره مشخصات و سرفصل‌های دوره MBA گردشگری صحبت کردیم. گفتیم که در این دوره  مدیریت کسب و کار گردشگری به شیوه علمی و کاربردی به دانش‌پژوهان آموخته می‌شود. یکی از دروس این دوره، درس بازاریابی تبلیغات و برندینگ در  گردشگری میباشد که بین هرسه گرایش MBA گردشگری، MBA گردشگری سلامت و MBA هتلداری مشترک است.

لازم به ذکر است طبق تقاضا دانش پژوهان دوره های گذشته، از این دوره (دوره ۲۳ام ) فرصتی فراهم شده تا دانش‌پژوهانی که امکان شرکت در دوره جامع MBA را ندارند بتوانند در کلاس های تکدرس این دوره شرکت نمایند.

تکدرس بازاریابی تبلیغات و برندینگ در  گردشگری از سری دروس دوره ۲۳ام ( MBA گردشگری ) از روز پنج‌شنبه ۳۱ مرداد ماه با تدریس دکتر لعیا بیدگلی برگزار می‌شود. این درس در ۸ هفته طی روزهای پنج‌شنبه و هرجلسه به مدت ۳ ساعت (مجموعا ۲۴ ساعت ) برگزار می‌شود.

این رویداد برگزار شده است. برای اطلاع از رویدادهای بعدی به صفحه رویدادهای بهار مراجعه نمایید.