درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
بازاریابی و برندینگ مقصد در صنعت گردشگری،هتلداری ( DBA)

در جهان پر شتاب امروز، ارتباطات نزدیکتر اما دورتر شده است. معرفى خود و کسب و کارتان در سریعترین زمان ممکن به دیگران از اولویت هاى جهان عصر حاضر است. در این دوره به خلق ارزش از طریق ایجاد تصویر مناسب در ذهن و قلب مخاطب خواهیم پرداخت.

یکی از دروس دوره DBA گردشگری ، درس بازاریابی و برندینگ مقصد در صنعت گردشگری ، هتلداری میباشد که بین هرسه گرایش DBA (گردشگری،  هتلداری و گردشگری سلامت ) مشترک است که از روز پنج‌شنبه ۱۵ آبان ماه با تدریس دکتر علیرضا بهزادی پور باز ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۵:۳۰ در دفتر آموزش گردشگری موسسه آموزش عالی آزاد بهار شروع خواهد شد.این درس در ۸ هفته طی روزهای پنج‌شنبه و هرجلسه به مدت ۳ ساعت (مجموعا ۲۴ ساعت ) برگزار می‌شود.

برخی از محتوای درس:

  • اصول برند و برندسازى
  • معمارى برند
  • خلق برند

لازم به ذکر است طبق تقاضا شما فراگیران گرامی ، فرصتی فراهم شده تا دانش‌پژوهانی که امکان شرکت در دوره جامع DBA را ندارند بتوانند در کلاس های تکدرس این دوره شرکت نمایند.

همچنین اگر امکان شرکت به صورت حضوری در کلاس ها رو ندارید می توانید در کلاس های مجازی این دوره شرکت نمایید.