درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
بررسی فرآیندهای الزامی در بیمارستان ها در گردشگری سلامت

بیمارستان های فعال در زمینه گردشگری سلامت نیاز به اخذ مجوز پذیرش بیماران بین الملل دارند. طبق آیین نامه مصوب وزارت بهداشت یکی از بخش های این فرآیند، مستند سازی، تدوین و اجرای ۱۴ فرآیند اجباری در بیمارستان ها است. شرکت های تسهیلگر و آژانس های گردشگری فعال در این حوزه نیز برای بهبود فرآیندهای داخل سازمانی، باید با کلیه فرآیندهای بیمارستانی در بخش بیماران بین الملل آشنایی داشته باشند. در این سمینار تلاش شده است تا فراگیران با زنجیره ارزش گردشگری سلامت ، تعریف فرآیند و نگاه کلی به فرآیندهای بیمارستانی و بررسی کامل فرآیند پذیرش ،ترخیص ،دریافت هزینه و استرداد هزینه ،ارجاع و فالوآپ بیماران بین الملل و دی کلینیک ها و پذیرش بیماران خارجی آشنا شوند.

سمینار بررسی فرآیندهای الزامی در بیمارستان ها در گردشگری سلامت از سلسلسه سمینارهای تخصصی دوره گردشگری سلامت دپارتمان گردشگری بهار می باشد که با تدریس سرکار خانم نیلوفر اعلمی روز یکشنبه ششم تیر ماه از ساعت ۱۷:۳۰ الی ۲۰:۰۰ به صورت آنلاین در محیط ادوبی کانکت برگزار می شود.

محتوای سمینار:

  • آشنایی کامل با فرآیندهای ضروری پذیرش بیماران بین الملل در بیمارستان ها
  • آشنایی و توضیح سه بخش اصلی زنجیره ارزش گردشگری سلامت
  • تعریف فرآیندهای درمانی و آیا این فرآیندها در تمام کشورها الزامی است و چرا؟
  • تعریف فرآیند و نگاه کلی به فرآیندهای بیمارستانی و بررسی کامل فرآیند پذیرش ،ترخیص و ترخیص با رضایت شخصی ،دریافت هزینه و استرداد هزینه ،ارجاع و فالوآپ بیماران بین الملل
  • دی کلینیک چه سازمانی است؟ دی کلینیک هایی که بسیاری از جراحی های زیبایی را انجام می دهند می توانند بیمار خارجی را پذیرش کنند؟ علت علاقه پزشکان به همکاری با دی کلینیک ها چیست؟

 این کارگاه آموزشی ضبط می شود و فایل صدا و ویدئو آن همراه با گواهینامه شرکت در دوره در اختیار فراگیران قرار خواهد گرفت.

تلفن تماس

۰۹۳۰۷۰۶۲۳۲۵-۰۲۱۸۸۷۴۰۰۵۸