درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
گردشگری سلامت در تایلند

بررسی گردشگری سلامت در تایلند

هدف ما از برسی مدیریت گردشکری سلامت در کشورهای مختلف آموزش گردشگری سلامت است.

تایلند نیز یکی از مقاصد گردشگری سلامت است که با قیمت مناسب در بازارهای جهانی فعالیت می کند. و بیماران آسیای جنوب شرقی بخش اصلی بازار این کشور را در این حوزه تشکیل می دهند و تایلند به جایگاه خوبی در جراحی و دندانپزشکی رسیده است. یکی از دلایل موفقیت تایلند را ریشه در مهربانی و مهمانوازی تایلندی ها می دانند که توانسته اند در مراقبت های بالینی و مراقبت های بهداشتی از بیماران بسیار موفق عمل نمایند و نظر اعتماد و رضایت مهمانان خود را جلب نمایند. تایلند از سال های دور بر روی زیر ساخت های پرشکی خود سرمایه گذاری نموده است تا بتواند به مداوای آمریکایی های مقیم کشور و گردشگران سلامت با قیمت مناسب بپردازد. تایلند توانسته به انتخاب اروپایی ها نیز تبدیل شود چرا که قیمت مناسب خدمات پزشکی آنها را ترغیب نموده که سفر طولانی را تحمل نمایند و از خدمات این کشور استفاده کنند. یکی از خدمات پزشکی که در تایلند بسیار مورد استقبال گردشگران سلامت قرار گرفته است عمل های جراحی تغییر جنسیت است که در بسیاری از کشورها انجام نمی شود. تایلند هم چنین دارای اقامتگاه های ساحلی تندرستی و مراکز اسپای معروف و شناخته شده ای است که به انگیزه بسیاری از گردشگران سلامت برای سفر به این کشور تبدیل شده است. گردشگری سلامت در تایلندیکی دیگر از دلایل موقیت تایلند در گردشگری سلامت مسلط بودن تمامی پرسنل درگیر در صنعت گردشگری سلامت به زبان انگلیسی است با وچود اینکه انگلیسی زبان اصلی مردم تایلند نیست به دلیل اینکه این سرزمین سال هاست که در زمینه گردشگری فعالیت می کند به خوبی در این زبان تسلط دارند. ژاپن، چین،پاکستان و بنگلادش کشورهایی هستند که بیشترین گردشگران سلامت تایلند را تشکیل می دهند. تایلند تمرکز زیادی روی کشور ژاپن دارد زیرا ژاپن یک کشور مسن است که نیاز به خدمات پزشکی زیادی دارند و کشور ژاپن ظرفیت پاسخگویی به همه بیماران کشور خود را ندارد و از طرفی بسیاری از پزشکان تایلندی در کشور ژاپن تخصص گرفته اند و بدین منظور حتی به آموزش زبان ژاپنی به پرستاران خود پرداخته است. یکی از خدماتی که در تایلند بسیار مورد استقبال قرار می گیرد خدمات دندانپزشکی است که بسیار ارزان است و ارزان بودن آن دلیلی بر عدم کیفیت نمی باشد چرا که از مواد مرغوبی برای خدمات خود استفاده می کنند هم چنین پزشکان آنها دارای تخصص قابل قبولی هستند و گردشگران سلامت تایلند را به عنوان یک برند قابل قبول در خدمات دندانپزشکی پذیرفته اند.هم چنین خدمات متنوعی در دندانپزشکی به گردشگران سلامت عرصه می نمایند که شامل سفید کردن و خدمات زیبایی دندان تا ایمپلنت می شود. و بسیاری از پرسنل سعی می نمایند به زبان انگلیسی صحبت کنند تا مراجعان حس راحتی و صمیمیت بیشتری داشته باشند. و دندانپزشکی جز خدمات پزشکی است ه تلفیقش با گذراندن تعطیلات در سواحل تایلند و اسپای یک پکیج فوق العاده برای گردشگران ساخته است. در واقع تایلند یک تجربه متفاوت به گردشگران سلامت هدیه می دهد.