درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
هتلداری

تاثیر سایت بوکینگ در صنعت هتلداری

در سال های اخیر سایت ها و استارت آپ های زیادی به کمک صنایع آمده اند و موجب رونق صنایع شده اند و در واقع این سایت ها و اپلیکیشن ها هستند که توانسته اند انسان ها را از اقصی نقاط دنیا به هم وصل نمایند و ارتباطات را افزایش دهند.یکی از سایت هایی که در این زمینه بسیار موفق عمل نموده است سایت BOOKING.COM است که در صنعت هتلداری جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است و به یک مرجع برای اطلاع و مقایسه هتل های اقصی نقاط دنیا می باشد. این سایت که بسیار کامل .طراحی شده است تمامی امکانات هتل ها را جز به جز در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد و عکس هایی با رزولوشین بالا از هتل ها در سایت قرار داه شده که می تواند به مشتریان هتل ها را از زوایای مختلف نشان دهد و امکانات هتل ها را به رخ بکشد. و این سایت در صنعت هتلداری از ۱۰۰ ها نیروی انسانی کارامد تر عمل نموده است و موجب شده است که مخاطبان برای به دست آوردن اطلاعات هتل ها هیچ وابستگی به فعالان در حوزه هتلداری نداشته باشند و این مهم یک حسن در هتلداری محسوب می شود اگر چه در نظر اول خیلی خوشایند به نظر نیاید. ولی با وجود فضایی چون این سایت تخلف هتل ها کمتر می شود چرا که مهمانان در قسمت نظرات از نظرات یکدیگر و تجربه های هم را می بینند و کمتر دچار اشتباه می شوند و با آسودگی خاطر دست به انتخاب می زنند و اینکه در سایت تمامی اطلاعات به صورت مستند و مکتوب وجود دارد هتل ها نمی توانند منکر بسیاری از گفته های خود شوند.
مهمانان می توانند به راحتی روی سایت اتاق مورد نر خود را رزرو نمایند و پرداختی انجام دهند و این مسئله توانسته بسیار از دلالان صنعت هتلداری را از بین ببرد.
این سایت نشان از پیشرفت صنعت هتلداری دارد و شفافیت و صداقت را در این حوزه بالا برده است و هتل ها را موظف کرده است که بر اساس استاندارد های جهانی رفتار نمایند.
یکی دیگر از مزایای این سایت بخش امتیازدهی به هتل هاست چرا که هتل ها بر اساس نظرات مهمانان دسته بندی می شوند و در نموداری مورد بررسی قرار می گیرند.هتلداری هر چه قدر هم که قدرتمند عمل می نمود نمی توانست یکپارچگی که این سایت در این صنعت ایجاد نموده است به وجود آورد.
این سایت به حایگاه بسیار خوبی حتی در بین آژانس ها و استارت آپ های ایرانی رسیده است به نحوی که در آژانس های ایرانی نیز مسافران را برای اطلاع از امکانات هتل هایی که برای گردشگری خارجی معرفی می نمایند به سایت بوکینگ ارجاع می دهد.شاید بیندیشید که چرا هر آژانسی نباید مرجعی از اطلاعات هتل هایی که با آنها کار می کنند داشته باشند؟واقعیت این است که اطلاعاتی که در این سایت وجود دارد بسیار گسترده است و برای این منظور طراحی شده است ولی آژانس ها توان تولید و نگهداری این مقدار از اطلاعات را ندارند.