درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us

تکدرس تاریخ و بناهای تهران (دوره تهران شناسی)

معماری پدیده و علمی ست فنی – هنری که هم از تغییرات زندگی ما نقش می پذیرد و هم در تغییر دادن نحوه زندگی ما نقش دارد. وقتی که از جنبه های مختلف زندگی معاصر تهران صحبت می‌کنیم، نمی توانیم معماری و طرح و بنای تهران را در نظر نگیریم. تهران به واسطه‌ی مرکزیت سیاسی و اقتصادی در ادوار مختلف دستخوش تغییرات مدرنیته شده و اثر بلافصلی بر معماری و ساخت و ساز داشته است.

در دوران پهلوی اول تا کنون، با معماری نئوکلاسیک ایرانی مواجه هستیم. در این نوع از معماری، تزئینات داخلی بر اساس سلیقه ی شخصی و نمای بیرونی برگرفته از هنر و مکتب ایرانی ست. ساختمان کاخ شهرداری در محوطه ی میدان مشق، ساختمان صندوق پس انداز ملی و موزه ی ایران باستان نمونه ی ابرزی از این نوع معماری ست.

دکتر رضا نوری شادمهانی از مدرسان دفتر آموزش های گردشگری موسسه ی آموزش عالی آزاد بهار ( بهار گردشگری ) روز پنج شنبه ۷ شهریورماه، از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۳ درباره ی معماری تهران، نوع و تزئینات داخلی و خارجی، تاریخچه ی معماری و معماران برجسته و مکاتب موجود سخنرانی خواهند داشت.

برای دانستن و ادراک معماری تهران، پنج شنبه‌ی این هفته منتظر حضور شمای در بهار گردشگری هستیم.

این رویداد برگزار شده است. برای اطلاع از سایر کلاس ها به دوره تهران شناسی از منظر گردشگری در صفحه اصلی مراجعه کنید.