درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
تجلی باور در فضاهای معماری ایرانی

ایران را بهتر بشناسیم
دپارتمان گردشگری و هتلداری بهار برگزار می کند:

دوره ایرانشناسی کاربردی با تاکید بر شناخت هدفمند و کاربردی ایران از منظر گردشگری متمرکز است با حضور برجسته ترین اساتید و ایران شناسان برگزار می گردد.

فصل دوم : تجلی باور در فضاهای معماری ایرانی

یکی از مهمترین عوامل شکل گیری؛ توسعه و رونق فضاهای معماری ایران باورمندی مردمان این سرزمین است. ما در این نشست تاثیر این عامل بنیادی در معماری را از عصر نوسنگی تا تحولات اساسی مساجد دوره سلجوقی بررسی خواهیم نمود . این کارگاه با تدریس دکتر رضا نوری شادمهانی ، روز پنجشنبه ۲۸ بهمن ماه از ساعت : ۰۹:۳۰ الی ۱۲:۳۰ همزمان به صورت حضوری و آنلاین  برگزار خواهد شد.

همچنین این کارگاه آموزشی ضبط می شود و فایل فایل ویدئویی و صوتی آن به همراه گواهی شرکت در دوره در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

برای شرکت در این کارگاه آموزشی فرم ثبت نام را تکمیل نمایید.

تلفن تماس

۰۹۳۰۷۰۶۲۳۲۵-۰۲۱۸۸۷۴۰۰۵۸