درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us

دوره های رسمی تهران شناسی آغاز می شود

تهران جسمی دارد و جانی، با بهار گردشگری گوش جان می سپاریم به داستان جان تهران از زبان تهرانشناسان .‌با طراح و معمار مسیرهای گردشگری تهران در کوچه پس کوچه های پر خاطره ان همراه می شویم.

دوره تهران شناسی کاربردی از ٢۴ مردادماه، با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار آغاز می شود.
این دوره ها در ۸هفته روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار می شود و دانش اموختگان آن مدرک رسمی تهران شناسی کاربردی با تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری دریافت می کنند.
این دوره برای همه علاقمندان به شناخت بیشتر تهران وسرمایه گذاران در بخش گردشگری تهران، راهنمایان تهرانگردی و دانش اموختگان رشته های معماری و گردشگری ، مدیران و کارشناسان شهرداری و… مناسب است و دانش پژوهان در طول دوره با تاریخ، معماری، فرهنگ و ارزش هاو مسیر های گردشگری تهران آشنا می شوند.