درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
دکتر غلامحسین تکمیل همایون

تسلیت به تمام وطن پرستان ، ایران شناسان ، تهران شناسان و تمام شاگردان استاد دکتر غلامحسین تکمیل همایون

دپارتمان گردشگری بهار در گذشت دکتر غلامحسین تکمیل همایون، انسان شریف ،مدرسی بی نظیر، مرد یگانه بی ادعا و عالمی که عاشق این آب و خاک بود را تسلیت عرض می کند و از خداوند منان برای خانواده محترم و گرانقدر ایشان صبر مسئلت می نماید.

دکترغلامحسین تکمیل همایون تهران پژوهی سرشناس و مسئول گنجینه کتاب تهران بود که سه‌هفته پیش سکته مغزی کرده و در بیمارستان شریعتی تهران بستری بود وی روز یکشنبه ۱۳ مهر درگذشتند و روز ۱۴ مهر “روز ملی تهران ” به خاک ایران سپرده شدند .‌

استاد تکمیل همایون چندین‌بار جایزه تهران پژوهی را به خود اختصاص داده بود. وی تلاش‌های بسیاری در حوزه پژوهش و تهران‌شناسی داشته است .

ایشان رئیس و بنیان گذار انجمن تهران شناسی بودند و  نشست‌های تهران ‌پژوهی دراداره فرهنگ و ارشاداسلامی با تلاش‌های وی راه‌اندازی شد.

کتاب «درآمدی بر «جغرافیا» در ایران (مدخل‌های برگزیده از طرح دانشنامه ایران)» زیر نظر این تهران پژوه برجسته منتشر شده است. همچنین مقدمه او بر کتاب «تهران، شهر موزه‌ها: پژوهشی پیرامون موزه‌های مناطق ۲۲‌گانه تهران» نیز مشهور است.

دپارتمان گردشگری بهار این افتخار را داشته که از محضر این استاد برجسته در دوره تهرانشناسی از منظر گردشگری بهره مند باشد صحبت های ایشان درباره آشنایی با موزه های تهران با دانش پژوهان کلاس های درسشان به صورت صوت و فیلم به عنوان گنجینه ای گرانبها و چراغ راه تهران دوستان حفظ شده است.

یاد و نام این دوست و همراه عزیز گرامی باد

شهین سپهری نور

رئیس هیئت مدیره و مدیر گروه دپارتمان گردشگری بهار