درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us

تکدرس موزه‌های تهران (دوره تهران شناسی)

موزه‌ها به عنوان مجموعه‌های همشکل و هم‌سنخ ویا هم زمان، زبان گویای گذشته‌های خیلی دور و نزدیک و بعضا نقل حال اند. اینکه بدانیم از چه مجموعه ای، به چه دورانی، به چه شکل و یا با رعایت چه قوانینی دیدار می‌کنیم، اینکه بدانیم آداب و قوانین موزه داری، موزه‌بینی یا مجموعه چیست، همه در قالب یک سمینار و گفت و شنود سه ساعته در روز پنج شنبه ۱۴ شهریورماه، در موسسه آموزش عالی آزاد بهار بررسی خواهد شد.

موزه‌های تهران، عنوان درسی‌ست  از سلسله دروس دوره جامع تهران شناسی از منظر گردشگری که دکتر غلامحسین تکمیل همایون، این هفته و در روز پنج شنبه ۱۴ شهریورماه، از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۳ تجربیات و اندوخته‌های علمی و عملی خودرا در اختیار دانش‌پژوهان قرار خواهند داد.

لازم به یادأوری‌ست دفتر آموزش‌های گردشگری موسسه آموزش عالی آزاد بهار ، تنها موسسه‌ای است که در سطح کشور، دوره‌های کامل تهران شناسی را با تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ارائه می‌دهد.

این رویداد برگزار شده است. برای اطلاع از سایر کلاس ها به دوره تهران شناسی از منظر گردشگری در صفحه اصلی مراجعه کنید.