درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
تهران شهر موزه ها

دپارتمان گردشگری و هتلداری بهار برگزار می کند:

تهران جسمی دارد و جانی، با گردشگری بهار گوش جان می سپاریم به داستان جان تهران از زبان تهرانشناسان .‌با طراح و معمار مسیرهای گردشگری تهران در کوچه پس کوچه های پر خاطره ان همراه می شویم.

فصل ششم: تهران شهر موزه ها

 در این کارگاه آموزشی که با تدریس جناب آقای رضا دبیری نژاد  (مدیر موزه ملک تهران ) ، روز پنجشنبه ۶ مرداد ماه از ساعت  ۱۰:۰۰ الی ۱۳:۰۰ همزمان به صورت حضوری و آنلاین برگزار خواهد شد فراگیران با علل و چگونگی پیدایش موزه ، سیر تحول موزه ها ، گونه های مختلف موزه های تهران و ویژگی ها و نمونه های شاخص در هر دسته و موزه های فعال در حوزه گردشگری و حذابیت هایشان آشنا می شوند.

لازم به ذکر این کارگاه آموزشی ضبط می شود و فایل فایل ویدئویی و صوتی آن به همراه گواهی شرکت در دوره در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

برای شرکت در این کارگاه آموزشی فرم ثبت نام را تکمیل نمایید.

تلفن تماس

۰۹۳۰۷۰۶۲۳۲۵-۰۲۱۸۸۷۴۰۰۵۸