درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
تهران، خ پاکستان، بن بست دوم، پلاک 27
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
تورکارگاه ری گردی

کارگاه عملی ری شناسی، با هدایت دکتر حمید رضا قاسمی نژاد، توسط دفتر آموزش های تخصصی گردشگری بهار کوچ گردشگران در تاریخ ۱۹ مهر ماه برگزار شد.

آتش کده ی ری و بقایای هم چنان با شکوه اش، آرامگاه بی بی شهر بانو که سکوت وهم انگیز و قابل تفکری دارد و زندگی نامه ی با خواندنی و شنیدنی اش، برج زیبای طغرل و شیر های خفته در بر و بالای این بنای زیبا و خوش آمد گویی گرم و صمیمانه با لحنی زیباتر و دوستانه تر  متولی اش آقای قنبری،آرامستان ابن بابویه و اساطیر و مشاهیری که سالیان است آنجا در خاک آرمیده اند … را در این روز زیبای پاییزی بررسی کردیم.

خصوصیت اصلی این کارگاه های علمی و عملی در این است که دانش پژوهان و تهران شناسان، در خلال تور با موارد و مباحثی آشنا می شوند که قبلا در کلاس های تئوری موسسه بهار در مورد آن شنیده و خوانده اند و اینجا کاملا لمس کرده و از نزدیک با خصوصیات و شمایل آن آشنا می شوند.

این کارگاه از سری تور های علمی ست که دفتر آموزش های تخصصی گردشگری موسسه ی بهار کوچ گردشگران، تحت عنوان ” تهران شناسی از منظر گردشگری ” روز های پنج شنبه برگزار می کند.

دکتر حدادی، دکتر قاسمی نژاد، دکتر تمیم داری، دکتر غلامحسین تکمیل همایون،دکتر میرطاهرموسوی،دکتر نوری شادمهانی و مهندس فرخ زنوزی از دیگر اساتید این دوره ها هستند.

بهار کوچ گردشگران منتظر شما در قلب تهران است.