درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
تورکارگاه نیم روزه محله تاریخی عودلاجان

گردش آموزشی از کلان محله تاریخی عودلاجان روز جمعه ۱۱ شهریور ماه با هدایت مهندس منصوری از ساعت ۹:۰۰ تا ۱۲:۰۰ برگزار خواهد شد.
کلان محله تاریخی عودلاجان با وسعت ۱۵۰ هکتار از شمال به خیابان امیرکبیر، از شرق به خیابان ری، از جنوب به خیابان ۱۵ خرداد و از غرب به خیابان ناصرخسرو محدود می‌شود و دو خیابان اصلی پامنار و مصطفی خمینی از میان آن می‌گذرند و سه زیر محله امام‌زاده یحیی، پامنار و ناصرخسرو را شکل می‌دهند. بافت تاریخی محله با قدمتی ۳۰۰ ساله و دارا بودن نزدیک به ۶۰۰ بنای ارزشمند، قدیمی‌ترین و غنی‌ترین بافت شهری تهران است. بازارچه، پاتوق، کوچه و پس‌کوچه، میدانچه، کاروانسرا، زورخانه، آب‌انبار و سقاخانه در جای جای این محله یافت می‌شود.
بازدید این مسیر از گذرهای تاریخی درون محله (گذر رکنی) عودلاجان غربی و تعدادی از بناهای ارزشمند آن آغاز و از بازارچه عودلاجان در امتداد بازار آهنگران که در بخش شمالی به گذر دانگی مرتبط می‌شود. بازدید بعمل می‌آید. 

کلاس های دوره تخصصی تهران شناسی از منظر گردشگری

با ارائه‌ی مدرسانی مانند : دکتر نوری شادمهانی باستان شناس و معمار ، دکتر کاشف نیا مدرس فرهنگ عامه و راهنمای تهران قدیم ، مهندس مهیاری معمار ،مدرس ابنیه تاریخی در دوره پهلوی اول و دوم ، آقای دبیرنژاد مدرس موزه های تهران ، آقای شجاعی پارسا مولف کتاب ۱۰۰ مسیر طبیعت گردی ایران و مهندس زنوزی ، معمار نمونه کشور و طراح مسیر های گردشگری تهران و آقای قاسمی نژاد تحولات تهران را می گویند .
این دوره جذاب هر پنج شنبه از ساعت ۱۳:۳۰الی ۱۶:۳۰ در دپارتمان گردشگری بهار برگزار می شود.
تهران جسمی دارد و جانی ، با ما به قلب تهران بیایید .

جهت شرکت در این تورکارگاه آموزشی فرم ثبت نام را تکمیل نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند یا با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس

۰۲۱۸۸۷۳۵۵۶۶
۰۲۱۸۸۷۴۰۰۵۸