درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
تورکارگاه نیم روزه میدان مشق

گردش آموزشی از میدان مشق روز پنجشنبه ۲۴ شهریور ماه با هدایت مهندس علیرضا مهیاری از ساعت ۰۸:۳۰ تا ۱۱:۳۰ برگزار خواهد شد.
محدوده میدان مشق یکی از مجموعه های با ارزش شهر تهران است بناهای برجای مانده در این محدوده در دوره های زمانی مختلف شکل یافته است که هر کدام از آنها نماینده جریانی از معماری معاصر تهران را شامل می شود در تور کارگاه میدان مشق از نگاه معماری به بررسی این مجموعه ساختمان ها و روند شکل گیری آنها خواهیم پرداخت.
برنامه بازدید کارگاه میدان مشق
زمان شروع برنامه : ۸.۳۰ صبح
محل شروع برنامه : میدان امام خمینی (ایستگاه مترو امام خمینی جلوی ورودی خیابان خیام )
زمان پایان برنامه: ۱۱.۳۰

این تورکارگاه آموزشی از سری تورکارگاه های آموزشی دوره تخصصی تهران شناسی از منظر گردشگری می باشد 

که با ارائه‌ی مدرسانی مانند : دکتر نوری شادمهانی باستان شناس و معمار ، دکتر کاشف نیا مدرس فرهنگ عامه و راهنمای تهران قدیم ، مهندس مهیاری معمار ،مدرس ابنیه تاریخی در دوره پهلوی اول و دوم ، آقای دبیرنژاد مدرس موزه های تهران ، آقای شجاعی پارسا مولف کتاب ۱۰۰ مسیر طبیعت گردی ایران و مهندس زنوزی ، معمار نمونه کشور و طراح مسیر های گردشگری تهران و آقای قاسمی نژاد برگزار شد.
این دوره جذاب مجددا از زمستان ۱۴۰۱ در دپارتمان گردشگری بهار برگزار خواهد شد همراه ما باشید تا تهران را از منظری نو بشناسید.

جهت شرکت در این تورکارگاه آموزشی فرم ثبت نام را تکمیل نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند یا با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس

۰۲۱۸۸۷۳۵۵۶۶
۰۲۱۸۸۷۴۰۰۵۸

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.