درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
تکدرس خلق و مدیریت عملکرد استارت آپ های گردشگری

وقتی از افراد خلاق و مبتکر سوال می کنید که چگونه به چنین موفقیت هایی دست پیدا کردید و تبدیل به رهبر کسب و کار خود شده اید ، در کمال تعجب پاسخ آنها این است❗️
که واقعا کاری نکرده اند بلکه چیزی دیده اند و وضوح آن را لمس نموده اند که کسی تاکنون ندیده است و  خلاقیت و نوآوری را صرفا یک پل ارتباطی و ابزار دیدن می دانند.
برای دیدن و کشف نادیده ها یا کمتر دیده شده ها کافی است به مهارت و شیوه جدید دیدن مجهز شوید.

تکدرس خلق و مدیریت عملکرد استارت آپ های گردشگری از سری دروس دوره MBA میباشد که بین هرسه گرایش MBA (گردشگری،  هتلداری و گردشگری سلامت ) مشترک است و با تدریس دکتر حسین هویت طلب روز پنج شنبه ۲۱ مرداد ماه از ساعت ۰۹:۰۰ الی ۱۲:۳۰ طی ۸ جلسه در دپارتمان گردشگری بهار شروع خواهد شد.

محتوای سمینار:

  • خلق و مدل سازی استارت آپ
  • تبدیل استارت آپ به سازمان
  • مدیریت و مونیتورینگ استارت آپ
  • برنامه ریزی ، اجرا و تحقق اهداف انسانی و اطلاعاتی
  • برنامه ریزی ، اجرای الگوی تقسیم بازار و محصول
  • برنامه ریزی ، اجرا و تحقق اهداف مالی
  • برنامه ریزی ، اجرا و تحقق اهداف فروش

لازم به ذکر است طبق تقاضا شما فراگیران گرامی ، فرصتی فراهم شده تا دانش‌پژوهانی که امکان شرکت در دوره جامع MBA را ندارند بتوانند در کلاس های تکدرس این دوره شرکت نمایند.

همچنین اگر امکان شرکت به صورت حضوری در کلاس ها رو ندارید می توانید در کلاس های آنلاین این دوره شرکت نمایید.