درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
تکدرس مدیریت استراتژیک در صنعت گردشگری،هتلداری، گردشگری سلامت

تکدرس مدیریت استراتژیک در صنعت گردشگری،هتلداری، گردشگری سلامت از سری دروس دوره MBA با تدریس دکتر حسین هویت طلب روز پنج شنبه ۱۳ مردادماه از ساعت ۰۹:۰۰ الی ۱۳:۰۰ در دپارتمان گردشگری بهار شروع خواهد شد.

مدیریت استراتژیک با سه مولفه مهم یعنی برنامه ریزی، اجرا و کنترل استراتژیک برای تمامی کسب و کارهای زنده و پویا (Forward) تعریف می گردد. در خوشبینانه ترین حالت این متدولوژی به معنی برنامه ریزی برای آینده در حال به امید بقا است. با توجه به شرایط حاکم بر جهان کسب و کار ثابت شده است که این مسیر نیاز به تحمل زمان، هزینه، انرژی و… بسیار زیاد است و ثبات و پایداری دستاوردها بسیار شکننده و متزلزل است.
مدیریت استراتژیک با بکارگیری مدل ها و متدولوژی های جاه طلبانه (Backward) این فرضیه را به اثبات می رساند که شما می بایست با استفاده از مولفه هائی داخلی که تحت کنترل دارید، مولفه های پیرامونی را شبیه سازی نموده و به پیشواز آنها رفته و به عبارت ساده آینده را تبدیل به حال و حال را گذشته فرض بگیرید.

محتوای درس:

  • مفاهیم مدیریت استراتژیک
  • مدل های مدیریت استراتژیک
  •  برنامه ریزی استراتژیک
  • اجرای استراتژیک
  • ارزیابی و کنترل استراتژیک

اگر امکان شرکت به صورت حضوری در کلاس ها رو ندارید می توانید در کلاس های آنلاین این دوره شرکت نمایید.

تلفن تماس

۰۹۳۰۷۰۶۲۳۲۵-۰۲۱۸۸۷۴۰۰۵۸