درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us

تکدرس مدیریت استراتژیک گردشگری ( MBA )

در نوشته پیشین درباره مشخصات و سرفصل‌های دوره MBA گردشگری صحبت کردیم. گفتیم که در این دوره مدیریت کسب و کار گردشگری به شیوه علمی و کاربردی به دانش‌پژوهان آموخته می‌شود. یکی از دروس این دوره، درس بازاریابی تبلیغات و برندینگ در  گردشگری میباشد که بین هرسه گرایش MBA گردشگری، MBA گردشگری سلامت و MBA هتلداری مشترک است.

لازم به ذکر است طبق تقاضا دانش پژوهان دوره های گذشته، از این دوره (دوره ۲۳ام ) فرصتی فراهم شده تا دانش‌پژوهانی که امکان شرکت در دوره جامع MBA را ندارند بتوانند در کلاس های تکدرس این دوره شرکت نمایند.

تکدرس مدیریت استراتژیک پیشرفته در  گردشگری از سری دروس دوره ۲۳ام ( MBA گردشگری ) از روز پنج‌شنبه ۳۱ مرداد ماه با تدریس دکتر حسین هویت طلب برگزار می‌شود. این درس در ۸ هفته طی روزهای پنج‌شنبه و هرجلسه به مدت ۳ ساعت (مجموعا ۲۴ ساعت ) برگزار می‌شود.

این رویداد برگزار شده است. برای اطلاع از رویدادهای بعدی به صفحه رویدادهای بهار مراجعه نمایید.