درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us

تکدرس فرهنگ عامه تهرانی ها

موضوع فولکلور پرداختن به جنبه‌های سنتی جامعه، یعنی شیوه‌های اعمال، رفتار، عادت و باورهای سنتی است و تا حدودی به این موضوع می‏پردازد که سبک زندگی مردم کوچه و بازار توجه به چیست. بنابراین در فرهنگ عامه‌شناسی، سنت، یک واژه بنیادی است که این دانش را از دانش‌های دیگر متمایز می‌کند.
امروزه فرهنگ عامه (فولکلور) بحثی مهم در مردم‌شناسی به شمار می‌رود و تحقیق علمی پیرامون فرهنگ عامه در دانشگاه‏ها و مراکز علمی در ایران به‌عنوان یکی از مصداق‏های کار علمی از طرف همگان پذیرفته شده و حتی مجلاتی اختصاصی و رشته‌ای خاص نیز در این زمینه وجود دارد. به همین جهت موسسه آموزش عالی آزاد بهار در روز پنج شنبه ۲۸ شهریور ۹۸ ساعت ۹:۳۰الی ۱۳:۰۰ میزبان استاد دکتر احمد تمیم داری ادیب، زبان‌شناس و فارسی‌پژوه ایرانی و استاد تمام گروه ادبیات فارسی دانشگاه علامه طباطبایی خواهد بود تا از تجارب ایشان در کلاس فرهنگ عامه تهرانی ها از سری کلاس های دوره تهران شناسی از منظر گردشگری بهره ببریم.

این رویداد برگزار شده است. برای اطلاع از سایر کلاس ها به دوره تهران شناسی از منظر گردشگری در صفحه اصلی مراجعه کنید.