درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us

مدیریت استراتژیک پیشرفته در گردشگری(DBA)

در نوشته پیشین درباره مشخصات و سرفصل‌های دوره ی DBA گردشگری صحبت کردیم. گفتیم که در این دوره که معادل دکترا محسوب می‌شود، مدیریت کسب و کار گردشگری به شیوه علمی و کاربردی به دانش‌پژوهان آموخته می‌شود. یکی از دروس این دوره، درس مدیریت استراتژیک پیشرفته گردشگری میباشد که بین هرسه گرایش DBA گردشگری، DBA گردشگری سلامت و DBA هتلداری مشترک است.

لازم به ذکر است طبق تقاضا دانش پژوهان دوره های گذشته، از این دوره (دوره ۱۷ام ) فرصتی فراهم شده تا دانش‌پژوهانی که امکان شرکت در دوره جامع DBA  را ندارند بتوانند در کلاس های تکدرس این دوره شرکت نمایند.

تکدرس مدیریت استراتژیک پیشرفته گردشگری از سری دروس دوره ۱۷ام ( DBAگردشگری ) از روز پنج‌شنبه ۷ شهریور ماه با تدریس دکتر حسین هویت طلب برگزار می‌شود. این درس در ۸ هفته طی روزهای پنج‌شنبه و هرجلسه به مدت ۳ ساعت (مجموعا ۲۴ ساعت ) برگزار می‌شود.

این رویداد برگزار شده است. برای اطلاع از رویدادهای بعدی به صفحه رویدادهای بهار مراجعه نمایید.