درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
جشنواره ی ایل سنگسر

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سمنان گفت: «ثبت جشنواره ایل سنگسری در تقویم کشور از برنامه‌های مهم این جشنواره است. به‌گزارش میراث‌آریا به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سمنان، مهدی جمال افزود: جشنواره ایل سنگسری یکی از هفت رویداد برند ملی است و استان سمنان برای توسعه گردشگری نیاز به برگزاری رویدادهای ملی دارد.

حبیب‌الله خجسته‌پور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان نیز در این نشست گفت: باید دبیرخانه دائمی جشنواره ایل سنگسری در استان تشکیل شود تا در سال‌های بعد نیز شاهد برگزاری این جشنواره باشیم. احمد همتی نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گفت: این‌گونه جشنواره‌ها به‌دلیل اینکه فرهنگ غنی کشور را معرفی می‌کنند، در راستای تامین امنیت کشور گام برمی‌دارند. او افزود: برگزاری این‌گونه جشنواره‌ها یکی از راه‌های بسیار خوب درآمدزایی و پایه و اساس رونق گردشگری در منطقه و کشور است.

منصور بیرقی دبیر جشنواره ملی ایل سنگسری نیز در این نشست گفت: محوریت این جشنواره صنایع‌دستی، پوشاک و دست‌بافته‌ها است، شناسایی ظرفیت‌های بزرگ ایل سنگسری و معرفی آن و رونق صنعت گردشگری ازجمله اهداف برگزاری این جشنواره است. در پایان جلسه احکام اعضای شورای سیاست‌گذاری جشنواره ملی ایل سنگسری توسط نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان و مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان به آنها اهدا شد. جشنواره ملی ایل سنگسری از تاریخ ۱۵ تا ۱۷ آبان ماه سال جاری با حضور استان‌های تهران، البرز، قم، مازندران، قزوین و سمنان برگزار می‌شود