درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
دوره تهران شناسی از منظر گردشگری آغاز می شود

تهران جسمی دارد و جانی، با گردشگری بهار گوش جان می سپاریم به داستان جان تهران از زبان تهرانشناسان .‌با طراح و معمار مسیرهای گردشگری تهران در کوچه پس کوچه های پر خاطره ان همراه می شویم.

دوره تهران شناسی از منظر گردشگری از ۲ تیرماه، با مجوز وزارت میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری در دپارتمان گردشگری بهار آغاز می شود.
این دوره ها در ۸هفته روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار می شود و دانش اموختگان آن مدرک رسمی  با تایید وزارت میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری دریافت می کنند.
این دوره برای همه علاقمندان به شناخت بیشتر تهران وسرمایه گذاران در بخش گردشگری تهران، راهنمایان تهرانگردی و دانش آموختگان رشته های معماری و گردشگری ، مدیران و کارشناسان شهرداری و… مناسب است و دانش پژوهان در طول دوره با تاریخ، معماری، فرهنگ و ارزش هاو مسیر های گردشگری تهران آشنا می شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر فرم ثبت نام را تکمیل نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند یا با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس

۰۲۱۸۸۷۳۵۵۶۶

۰۲۱۸۸۷۴۰۰۵۸

۰۹۳۰۷۰۶۲۳۲۵