درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
دوره تهران شناسی ازمنظر گردشگری

کاوش های انجام شده در جای جای تهران حاکی از زنده بودن این شهر دارد. حدود ۲۰۰ سال پیش پایتختی کشور ایران، برازنده ی نام این منطقه شد و از آن روز رونق و آمد و شد ها و دادو ستد ها، رنگ و بوی دیگری گرفت.
میراث فرهنگی پایتخت ایران، ارتباط مستقیم و بلافصلی با گردشگری آن دارد. سکوت مظلومانه ی مسیر های تاریخی، گردشگری، میراث ملموس و ناملموس این شهر پر رمز و راز هم اینک در بهار گردشگری شکسته شده.
دفتر آموزش های گردشگری موسسه ی آموزش عالی آزاد بهار، پنجمین درس از سلسله دروس تهران شناسی از منظر گردشگری را با هدایت مهندس فرخ زنوزی در یازهمین روز از مهر ماه پاییزی تهران و نزدیک ترین فاصله ی زمانی با روز پایتخت، در محل موسسه برگزار کرد.
تهران شناسی از منظر گردشگری، عنوان دوره ای ست که تحت نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در حال برگزاری ست. در این دوره علاوه بر درو ارائه شده به صورت تئوری و دانش پژوهان از کارگاه های عملی در قالب گشت های یک روزه نیز بهره مند می شوند.

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته شده است.