درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us

به راستی چقدر ایران را می شناسیم ؟ چگونه ایران را می شناسانیم ؟ از اقلیم، میراث ملموس و ناملموس و صنعت گردشگری ایران چه می دانیم و چگونه با این خاک پر گهر ارتباط برقرار می کنیم ؟

شناختن ایران شناختن دنیاست. شناختن طبیعت ، تمدن و فرهنگ ، جغرافیا ، صنعت و تاریخ است.

دوره ایران شناسی (کاربردی از منظر گردشگری) ، درک مفهومی کشور شناسانه از ایران زمین، ایجاد نقشه ای جامع و یکپارچه از قابلیت های پنهان و آشکار این سرزمین، معرفی و بحث در خصوص الگوهای نوین بهره برداری از آن در گردشگری امروز، فردا و آینده را در بر دارد.

دپارتمان گردشگری بهار مفتخر است با سالها تجربه در زمینه آموزش های عالی و تخصصی در صنعت گردشگری کشور، با همراهی اساتید و ایرانشناسان برجسته دوره ایرانشناسی کاربردی از منظر گردشگری را با مجوز وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و همکاری موسسه آموزش های تخصصی گردشگری بهار کوچ طراحی کرده و برگزار می نماید.

دروس ایران شناسی 

عنوانمدرس
جغرافیای ایرانمهندس علیرضا امری کاظمی
جامعه شناسی تاریخی ایراندکتر میرطاهر موسوی
معماری ایراندکتر نوری شادمهانی
حیات وحش ایرانمهندس هوشنگ ضیایی
پرندگانمهندس پرویز بختیاری
کویرهای ایرانمهندس علی علی اسلام
آشنایی با زمین شناسی ایران و زمین گردشگریدکتر کیمیا عجایبی
تک درس رابطه ی ایران شناسی و گردشگریمهندس آرش نوراقایی

 برای ثبت نام در این دوره ی کاربردی فرم پیش ثبت نام زیر را پرکنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.