درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
رازو رمز ویژگی های ایران به پشتوانه جغرافیا

ایران را بهتر بشناسیم
دپارتمان گردشگری و هتلداری بهار برگزار می کند:

دوره ایرانشناسی کاربردی با تاکید بر شناخت هدفمند و کاربردی ایران از منظر گردشگری متمرکز است با حضور برجسته ترین اساتید و ایران شناسان برگزار می گردد.

فصل سوم : رازو رمز ویژگی های ایران به پشتوانه جغرافیا

ایران کشوری پهناور ، در غرب آسیا ، با طبیعتی زیبا و گوناگون، فرهنگی غنی، مردمانی مهمان نواز، خونگرم، هنرمندانی کم نظیر که همواره مورد توجه فاتحان، شرق شناسان، سیاحان، قدرت های بزرگ نظامی، سیاسی اقتصادی جهان بوده است
ایران پل ارتباطی بین شرق و غرب با مسیری کوتاه و امن می باشد که همه و همه به واسطه موقعیت جغرافیایی ویژه ایران بوده است و بس .
در این سمینار یک روزه با نگاهی متفاوت به جغرافیای جهانگردی ایران می پردازیم .

این کارگاه آموزشی با تدریس دکتر رسول عسگری ، روز پنجشنبه ۰۵ اسفند ماه از ساعت : ۰۹:۳۰ الی ۱۲:۳۰ همزمان به صورت حضوری و آنلاین برگزار خواهد شد.

همچنین این کارگاه آموزشی ضبط می شود و فایل فایل ویدئویی و صوتی آن به همراه گواهی شرکت در دوره در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

برای شرکت در این کارگاه آموزشی فرم ثبت نام را تکمیل نمایید.

تلفن تماس

۰۹۳۰۷۰۶۲۳۲۵-۰۲۱۸۸۷۴۰۰۵۸