درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
راه اندازی خدمات غذا و نوشیدنی

کسب و کارها در دنیای تجارت به سه دسته ی بزرگ و متوسط و کوچک تقسیم بندی می شوند که ساختار و ظرفیت  و امکانات هر کدام متفاوت از دیگری است.

کسب و کار رستوران و کافه ذیل کسب و کارهای کوچک قرار می گیرد و اگرچه بیشتر با اراده و خلاقیت و پشتکار موسس آن شکل می گیرد ولی با روش های آکادمیک مدل سازی شده  و با کمک گرفتن از این مدل ها می توان پیش از تاسیس و برای جلوگیری از ریسک های منجر به عدم موفقیت، پیش بینی های صحیح و قابل اتکایی انجام داد.

سمینار راه اندازی خدمات غذا و نوشیدنی از سری سلسله سمینار های تخصصی گردشگری و هتلداری با سخنرانی دکتر کیوان آرین نژاد (مدیرعامل شرکت مشاور گردشگری ریتون و رییس هیات مدیره شرکت فنی مهندسی میمکو) روز پنج شنبه ۲۲ اسفند از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۶:۰۰ در دفتر آموزش گردشگری موسسه آموزش عالی آزاد بهار برگزار میشود.

در این سمینار پس از ارایه ی مقدمه ای از تعاریف و توصیف فصای کسب و کار رستوران و کافه ، مدل ساده شده ی بررسی مالی و سرمایه گذاری این کسب و کار بر اساس روش های حسابداری و فرمول های مدیریت مالی آموزش داده می شود.

این روش توسط دکتر کیوان آرین نژاد نزدیک دو دهه برای سرمایه گذارن و کارآفرینان با موفقیت اجرا شده است.

محتوای سمینار:

  • تعاریف و ساختار کسب و کار خدمات غذایی
  •  رستوران داری چه شرایطی لازم دارد
  •  انتخاب محل رستوران و کافه
  •  محاسبه ، پیش بینی و کنترل امور مالی رستوران و کافه