درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
بیست و هفتم سپتامبر ۲۰۱۹

بیست و هفتم سپتامبر هر سال که مصادف با ۵ مهر است، روز جهانی گردشگری نامیده شده. این روز شاید بهانه ای باشد و یا تلنگری برای آن که بدانیم سفر نوعی زند گی ست و زندگی خود سفر است.
گردشگری، توریسم، سفر، رفتن و دیدین جاهایی دیگر، نام های دیگر صنعتی ست که سال ها سردمدار انسانی ترین و اقتصادی ترین صنایع موجود محسوب می شود.
این روز آغاز گر سالی پر از اهداف برگزیده و متعالی ست، برای هر آن کس که اطمینان دارد با این فرزند خلف علم و عمل می توان قله های انسانیت و کمال را فتح کرد.
روابط عمومی و امور بین الملل دفتر آموزش های گردشگری موسسه ی آموزش عالی آزاد بهار این روز را به تمام اساتید، دانش آموختگان، دانش پژوهان، دست اندر کاران و هر آن کس که دستی از دور و نزدیک بر صنعت گردشگری دارد، تبریک و تهنیت می گوید و آرزوی ثبات قدم و موفقیت بیش از پیش در راهی که برگزیده برای ایشان دارد.
بی شک مسیری که برگزیدیم بسیار طولانی، پر فراز و نشیب و متعالی ست.
پیروز و موفق تر باشد.
روابط عمومی و امور بین الملل دفتر آموزش های گردشگری موسسه ی آموزش عالی آزاد بهار
۲۷ سپتامبر ۲۰۱۹
۵ مهر ۱۳۹۸