درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
روش تحقیق و متدلوژی در صنعت گردشگری،هتلداری ( DBA)

دنیای پیچیده مسائل کسب و کار نیازمند بکارگیری روش های علمی دقیق است.  پیوند علم و عمل در حل مسائل کسب و کار در قالب درس روش تحقیق و متدلوژی در صنعت گردشگری،هتلداری که یکی از دروس دوره DBA گردشگری می باشد و بین هرسه گرایش DBA (گردشگری،  هتلداری و گردشگری سلامت ) مشترک است، از روز پنج‌شنبه ۱۵ آبان ماه از ساعت ۱۵:۳۰ الی ۱۸:۳۰ با تدریس دکتر امین هاشمی برگزار خواهد شد.در این دوره با رویکرد بکارگیری روش های علمی، نرم افزارهای مربوطه و موردنگاری های عملی پژوهش برای حل مسائل کسب و کار طی ۸ هفته  و هرجلسه به مدت ۳ ساعت (مجموعا ۲۴ ساعت ) برگزار می‌شود.

برخی از محتوای درس:

  • فلسفه علم و نقشه جامع پژوهش
  • بررسی عملی استراتژی های پژوهش
  • مطالعه موردی تحقیقات حوزه گردشگری و هتل‌داری

لازم به ذکر است طبق تقاضا شما فراگیران گرامی ، فرصتی فراهم شده تا دانش‌پژوهانی که امکان شرکت در دوره جامع DBA را ندارند بتوانند در کلاس های تکدرس این دوره شرکت نمایند.

همچنین اگر امکان شرکت به صورت حضوری در کلاس ها رو ندارید می توانید در کلاس های مجازی این دوره  شرکت نمایید.