درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
رویکرد های بازاریابی و تبلیغات گردشگری ایران

در این سمینار باهم بررسی می کنیم کدام کشورها بازارهای هدف گردشگری ایران  هستند و اینکه این کشور ها بر اساس چه منطقی انتخاب شده اند، اولویت این کشور ها چگونه است و ایران چه اقداماتی را برای بازاریابی و تبلیغات گردشگری در این بازارها انجام میدهد همچنین وضعیت هزینه تبلیغات گردشگری در کشور های مختلف را بررسی می کنیم و درباره میزان بودجه و اعتباراتی که ایران در این زمینه صرف میکند با شما سخن می گوییم.

سمینار رویکرد های بازاریابی و تبلیغات گردشگری ایران از سری سلسله سمینار های تخصصی گردشگری با سخنرانی آقای محمدابراهیم لاریجانی(مدیر‌کل بازاریابی و تبلیغات گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و  دانش آموخته DBA گردشگری و هتلداری) روز پنج شنبه ۸ اسفند از ساعت ۱۰:۰۰ الی ۱۳:۰۰ در دفتر آموزش گردشگری موسسه آموزش عالی آزاد بهار برگزار میشود.

آموزه ها:

  • آشنایی با کشور های بازار هدف گردشگری ایران
  • همتاسازی (انطباق) بازار، محصول در برش استانی
  • روش های بازاریابی و تبلیغات