درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
سمینار رهبری بازار در مهمان‌نوازی

مهمان نوازی نوین در ایران در حال تجربه مسیری بومی و جدید است، مسیری که گاهی در کالبد سنتی ، خدماتی مدرن به خود میبیند. با این حال همواره بهره برداری در این صنعت با توجه به نوسانات مختلف از جمله در حوزه نیروی انسانی و تامین پیچیده مینماید. در این بین راه هایی طی شده که مرور آنها موجب شفافیت برای پیشروی و رهبری در این دوران پیچیده است. راه هایی که کسب و کارهای این حوزه را نه تنها در بعد بومی، بلکه در بعد بین المللی میتواند برجسته نماید. در سمینار رهبری بازار در مهمان‌نوازی تلاش میکنم تا تجارب خود را در ساخت پایه هایی برای حرکت به سمت اهداف پایدار در صنعت مهمان نوازی تشریح نمایم.

سمینار رهبری بازار در مهمان‌نوازی روز پنج شنبه ۹ تیرماه از ساعت ۱۰:۰۰ الی ۱۳:۰۰ در دپارتمان گردشگری بهار برگزار می شود .

جهت دریافت رزومه ایشان روی عکس کلیک نمایید.

محتوای سمینار:

  • مهمان نوازی چیست؟
  • اهمیت مفهوم کسب و کار و بازار در کجاست؟
  • رهبری در مهمان‌نوازی به چه معناست؟
  • آیا یکپارچگی در مهمان نوازی اهمیت دارد؟
  • چطور پیشرو بمانیم؟

این سمینار آموزشی ضبط می شود و فایل فایل ویدئویی و صوتی آن به همراه گواهینامه شرکت در سمینار در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

برای شرکت در این دوره آموزشی فرم ثبت نام را تکمیل نمایید.

تلفن تماس

۰۹۳۰۷۰۶۲۳۲۵-۰۲۱۸۸۷۴۰۰۵۸