درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
سمینار شروع دوره های MBA و DBA گردشگری،هتلداری و گردشگری سلامت

راهی برای ایجاد یا بهبود کسب و کار

این عنوان در بطن تمام دوره های MBA و DBA نهفته است و صاحبان ایده را به سوی ایجاد کسب و کار و صاحبان کسب و کار را به سوی بهبود و اثر بخشی بهتر و بیشتر سوق می دهد.

دفتر آموزش های گردشگری موسسه ی آموزش های عالی آزاد بهار، به عنوان اولین و تنها موسسه ی برگزار کننده ی دوره های مدیریت کسب و کار در حوزه ی گردشگری به شیوه ی علمی و کابردی و با هدف استفاده کاربردی از علم روز مدیریت برای ارتقا و توسعه کسب وکار مدیران ارشد حوزه گردشگری دوره های تخصصی MBA In TOURISM  و DBA In TOURISM  را ارائه می دهد.

در مورد دوره های MBA و DBA در حوزه ی گردشگری ، MBA و DBA هتلداری و MBA و DBA گردشگری سلامت بیشتر بخوانید.

۲۳ آبان ماه ۱۳۹۸ شروع دوره ی بیست و سوم مدیریت کسب و کار گردشگری و دوره ی سیزدهم مدیریت عالی کسب و کار گردشگری است. هم چنین پذیرش دانش پژوهان دوره های MBA گردشگری سلامت و هتلداری نیز در سمینار آن روز در دستور کار قرار دارد.

معرفی این دوره ها، اهداف دوره، مصاحبه و صحبت با تنی چند از فارغ التحصیلان و دانش آموختگان موسسه و نیز گفت و گو و مشاوره با شما، در سمینار شروع دوره اتفاق خواهد افتاد.

دکتر سید حسین هویت طلب و دکتر محمدرضا چگینی ، از اساتید موسسه در باره ی استارتاپ های گردشگری تکنولوژی آن ها و تبدیل آن ها با سازمان، درآمد های مالی و تمین منابع مالی سازمان های متوسط و بزرگ سخن با شما سخن خواهند گفت.

این سمینار روز ۲۳ آبان ماه سال جاری، از ساعت ۱۰ الی ۱۲ در محل موسسه برگزار خواهد شد.

این رویداد برگزار شده است. برای اطلاع از سایر رویدادهای بهار به صفحه اصلی سایت بهار مراجعه کنید.