درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
سمینار واکاوی مفهومی گردشگری سلامت(پزشکی و تندرستی)

با توجه به پتانسیل بالای ایران در ارانه خدمات سلامت و درمان و بازار هدف گسترده در کشورهای اطراف گردشگران سلامت بخش بزرگی از بازار گردشگری را به خود اختصاص داده اند و در چندسال اخیر اقدامات دولتی برای ایجاد زیرساخت های مناسب و ارتقای سطح خدمات در این حوزه توسط نهادهای دولتی و وزارت خانه های مربوطه انجام شده است و در نتیجه کشور ما اکنون نیازمند مدیرانی است که بتوانند با استفاده از آخرین دستاوردهای دانش مدیریت و تجارب کشورهای پیشرو در گردشگری سلامت و نیز در نظر گرفتن شرایط بومی ، عملکرد خود را در راهبری و مدیریت موثرتر از گذشته انجام داده و راه را برای توسعه این صنعت هموار کنند .

در سمینار “واکاوی مفهومی گردشگری سلامت(پزشکی و تندرستی) تلاش شده است تا با پرداختن به شناخت فرآیند بازاریابی، با تکیه بر پتانسیل ایران در گردشگری سلامت به این مهم بپردازیم. این سمینار با حضور دکتر علی اصغر شالبافیان در روز یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۰:۰۰ برگزار خواهد شد.

محتوای سمینار:

  • آشنایی با گردشگری سلامت
  • گونه شناسی گردشگری سلامت
  • اقتصاد گردشگری سلامت
  • بازاریابی گردشگری پزشکی و تسهیلگران گردشگری پزشکی
  • پتانسیل ها و لزوم الویت دهی به گردشگری سلامت