درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
مدیریت بحران در صنعت گردشگری و هتلداری با تاکید بر استراتژی های پسا کرونا
با توجه به شرایط کنونی و همه گیر شدن بیماری کرونا در سطح دنیا، گردشگری و هتلداری جزء صنایعی هستند که بسیار تحت تاثیر شرایط قرار گرفته اند و در آمارهای جهانی اعلام شده است که بحران های ایجاد شده به دلیل بیماری کرونا در صنعت گردشگری و هتلداری موجب خواهد شد که پنج تا هفت سال از رشد این صنعت از بین رفته و از آنجایی که بسیاری از مشاغل مرتبط با این صنعت از جنس استارت آپ ها و کسب و کارهای کوچک هستند درصد بالایی از آنها توان حفظ خود را نخواهند داشت و مدیریت گردشگری و هتلداری ایجاب می نمایدکه مدیران و مسئولانی که در این عرصه فعالند استراتژی های مناسبی برای گذر از این دوران سخت داشته باشند. با توجه به عدم پیش بینی و برنامه ریزی های لازم برای دوره کرونا صنعت گردشگری آسیب جبران ناپذیری در این دوران داشته است و با مدیریت بحران می توان کمی از آسیب ها کاست و در وبینار مدیریت بحران در صنعت گردشگری و هتلداری با تاکید بر استراتژی های پسا کرونا بر آن شدیم که راهنمای راه مدیران و فعالان باشیم تا با مدیریت مناسب تر راحت تر این دوران را سپری نمایند. این سمینار آنلاین (وبینار) مدیریت بحران در صنعت گردشگری و هتلداری با تاکید بر استراتژی های پسا کرونا با بیان دکتر زاهد قادری در روز ۱۴ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۸ الی ۱۹:۳۰ برگزار خواهد شد.