درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
موسیقی ملی ایران

ایران را بهتر بشناسیم
دپارتمان گردشگری و هتلداری بهار برگزار می کند:

دوره ایرانشناسی کاربردی با تاکید بر شناخت هدفمند و کاربردی ایران از منظر گردشگری متمرکز است با حضور برجسته ترین اساتید و ایران شناسان برگزار می گردد.

فصل اول : موسیقی ملی ایران

¶‏موسیقی در ایران سابقه‌ای دیرینه دارد و به دوران ایران باستان بازمی‌گردد. ایران خاستگاه موسیقی‌هایی غنی و متنوع است و موسیقی سنتی ایران به عنوان یکی از مؤلفه‌های فرهنگ و هنر ایرانی و بخش جدای ناپذیر هویت ایران به شمار می رود. برای شناخت بهتر ایران باید تاریخ موسیقی ایران را بررسی کرد.

‏‎در کارگاه آموزشی موسیقی ملی ایران به برسی تاریخ موسیقی ایران ، پراکندگی جغرافیایی و گونه شناسی موسیقی یومی و کابرد و کارکرد موسیقی پرداخته می شود. این کارگاه با تدریس دکتر پیروز ارجمند (آهنگساز ،نوازنده،مدرس دانشگاه ، اتنوموزیکولوژیست و دانش آموخته دوره مدیریت عالی گردشگری بهار) روز پنجشنبه ۲۱ بهمن ماه از ساعت : ۰۹:۳۰ الی ۱۲:۳۰ به صورت آنلاین در فضای ادوبی کانکت برگزار می شود.

همچنین این کارگاه آموزشی ضبط می شود و فایل فایل ویدئویی و صوتی آن به همراه گواهی شرکت در دوره در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.