درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
تهران، خ پاکستان، بن بست دوم، پلاک 27
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
نخستین تورکارگاه دوره تهران شناسی از منظرگردشگری

گردش آموزشی موزه های برجسته ی تهران در آخرین روز شهریور ماه با هدایت دکتر غلامحسین تکمیل همایون، در قالب دفتر آموزش های گردشگری موسسه ی آموزش عالی بهار برگزار شد.
موزه ی آرداک مانوکیان که به موزه ی ارامنه هم مشهور است، در خیابان میرزا کوچک خان واقع است و در کنار کلیسای حضرت مریم، محیطی متفاوت را یادآوری می کند.
دیدار دو ساعته از این موزه شاید برای دانستن و درک مفهوم یک دیدار و تفحص تخصصی با خوش آمد گویی متولی این مکان، خانم شاهمرادیان زمان بسیار کمی باشد.
اقلام اهدایی، لباس های روحانیون مسیحی و تاریخچه ی ارامنه ی ایران از مواردی ست که در این موزه قابل توجه است.
موزه ی علی اکبر صنعتی در میدان امام خمینی مقصد بعدی دانش پژوهان بود. علی اکبر صنعتی مجسمه ساز و نقاش برجسته ای بود که در کرمان متولد شد و در سال ۱۳۸۵ در تهران دار فانی را وداع گفت.
موزه ی دوران اسلامی، یاد آور تاریخ پر ابهت ایران، بازدید کنندگان را به خود مقهور کرد. در این مقال، دانش جویان دوره ی تهران شناسی کاربردی از دید گردشگری، از راهنمایی ها و اطلاعات دکتر غلامحسین تکمیل همایون بهره بردند.
پیاده گردی، قدم زدن و تفکر در مورد این شهر پر از رمز و راز و مستقر در بطن تاریخ پر فراز و نشیب، از جمله کارگاه هایی ست که در کنار دروس تهران شناسی قابل روز های جمعه برگزار است.
کلاس های تهران شناسی از منظر گردشگری با ارائه ی اساتیدی چون : دکتر حدادی، دکتر قاسمی، دکتر تمیم داری، دکتر غلامحسین تکمیل همایون و دکتر زنوزی هر پنج شنبه از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۳ در موسسه ی دفتر آموزش های گردشگری موسسه ی آموزش عالی آزاد بهار برگزار می شود.
دوست داریم شما را در قلب تهران ببینیم.
روابط عمومی و امور بین الملل دفتر آموزش های گردشگری موسسه ی آموزش عالی آزاد بهار