درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
نشست‌ های تجاری فعالان بخش‌های خصوصی گردشگری ایران و عمان

نشست‌ های تجاری فعالان بخش‌های خصوصی گردشگری ایران و عمان روز سه‌شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ در دو نوبت صبح و بعدازظهر در مسقط پایتخت عمان برگزار شد.

در این نشست که در محل وزارت گردشگری عمان برگزار شد، مسقط تقاضای افزایش پرواز به نقاط مختلف ایران از جمله : مازندران، گیلان، اردبیل، اصفهان و آذربایجان شرقی و غربی را داشت که مورد بررسی طرف ایران قرار گرفت. هم چنین فعالان صنعت گردشگری عمان بر اهمیت موضوع درمان، سلامت، استفاده از امکانات تفریحی، پیست های اسکی و بهره مندی از مناطق خوش آب و هوای کشور تاکید داشتند.

محمدابراهیم لاریجانی مدیرکل دفتر بازاریابی و تبلیغات معاونت گردشگری از تسکیل کمیته ی فنی همکاری های گردشگری ایران و عمان در مسقط خبر داد و در این باره گفت: علاوه بر نشست‌هایی که صبح امروز با حضور بخش خصوصی و وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی برگزار شد یک کمیته فنی تشکیل شد و در آن یک برنامه اجرایی چهار ساله در هفت ماده و بیش از ۳۰ بند به توافق رسید. برخی از بندها و موضوعات آن شامل تورهای تلفیقی بود تا در واقع زمانی که اتباع کشورهای دیگر به ایران می‌آیند تشویق بشوند سفر بعدی خود را به مناطق آزاد و برخی از استان‌های کشورمان داشته باشند.

محمد ابراهیم لاریجانی همچنین از توافق طرفین بر حضور در نمایشگاه های گردشگری طرفین، آموزش هتل داری و سایر رشته های گردشگری، چاپ کتاب مشترک ایران و عمان در تیراژ بالا و همکاری در زمینه ی تور های کروز دو کشور اشاره کرد و افزود:

برنامه ی جامع اجرایی گردشگری دو کشور در هفت ماده و بیش از ۳۰ بند توافق شده است که باید تا پایان سال میلادی ۲۰۱۹ تمام بندهای آن در یک جدول زمان‌بندی شده تا بر اساس آن تمامی بندهای مشخص‌شده پیگیری شود.

نشست‌ های تجاری فعالان بخش‌های خصوصی گردشگری ایران و عمان

انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی که در این نشست حضوری فعال دارد، آمادگی خود را برای میزبانی از توراپراتورها و فعالان گردشگری عمان برای برگزاری تور معرفی با محوریت آشناسازی آنها با مقاصد جدید گردشگری از جمله مازندران، گیلان، اردبیل، اصفهان، آذربایجان شرقی و غربی اعلام کرده و این موضوع را به آژانس‌داران عمانی پیشنهاد داد و قرار شد طی سه ماه آینده این میزبانی از طرف بخش خصوصی ایران انجام شود و طرف عمانی اسامی خود را اعلام کند.

دومین نشست بین سازمانی، دیشب در هتل شرایتون مسقط به میزبانی بخش خصوصی ایران و به همت انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران ، با حضور بیش از ۶۰ آژانس دار ایران، ۴۰ فعال صنعت گردشگری، خطوط هوایی، موسسات فعال در حوزه ی گردشگری سلامت و گردشگری دریایی برگزار شد.

امروز اول آبان ماه ۱۳۹۸، دکتر علی اصغر مونسان، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایران با وزرای بهداشت و امور خارجه ی عمان برای تسهیل در ورود گردشگران عمان و ایران و توسعه ی گردشگری دیدار خواهد داشت که خبر آن توسط روابط عمومی دفتر آموزش های گردشگری موسسه ی آموزش عالی آزاد بهار منتشر خواهد شد.

این دفتر از همت و تلاش آقایان دکتر محمد ابراهیم لاریجانی مدیرکل دفتر بازاریابی و تبلیغات معاونت گردشگری، دکتر حرمت الله رفیعی رییس انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی و دکتر مرتضی حاج قربانعلی، به جهت توسعه ی گردشگری پایدار و پیش برد اهداف عالیه ی صنعت گردشگری ج.ا.ایران، کمال تشکر و قدر دانی را می نماید.