درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us

نظریه Otus درباره نیازها و ملزومات هتلداری

نظریه Otus درباره نیازها و ملزومات هتلداری، به منظور ایجاد پیشرفت در اندازه و ساختار تجارت هتل و چشم اندازهای میان مدت و بلندمدت آن طراحی شده است.
این فرضیه پیش بینی میکند که در یک اقتصاد، هر چه سهم مشاغل خدماتی در تولید ناخالص داخلی (GDP) بیشتر باشد، تقاضای داخلی برای هتل ها بیشتر خواهد بود و سپس نیازهای هتلداری داخلی افزایش پیدا میکند و در ادامه هر چه نیازهای هتلداری داخلی بیشتر شود، تمرکز هتل هابیشتر به برندها معطوف خواهد شد و این موضوع منجر به تنوع بیشتر هتلهای برند می شود.
فایل کامل این مقاله را از طریق لینک زیر دریافت کنید.

OHBES The Otus Theory of Hotel Demand and Supply

 

نویسنده :  Paul Slattery

منتشر شده: در نشریه  International Journal of Hospitality Management متعلق به دپارتمان هتلداری دانشگاه مرکزی فلوریدا

سخن مترجم:

مقاله پیش رو ، به نیازها و ملزومات هتلداری، به منظور ایجاد پیشرفت در اندازه و ساختار تجارت هتل و چشم اندازهای میان مدت و بلندمدت آن می پردازد، امیدوارم مورد استفاده همه عزیزان قرار بگیرد. از استادان و سروران گرام آقایان دکتر اصلان زاده و دکتر حسینی ، مهندس بیدگلی سپاس گذارم که اطلاعات ‌و منابع و مطالب ارزشمندی برای هرچه بهتر شدن ترجمه این مقاله در اختیار بنده گذاشتند.

مهران امیرحسینی (دانش پژوه دوره DBA هتلداری)