درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
نقش صنعت حمل و نقل در گردشگری پایدار

حمل و نقل یکی از مولفه‌های مهم و اصلی گردشگری و ایجاد ارتباط بین گردشگر و مقصد سفر یک عملیات مهم است. به این ترتیب یک رابطه دو طرفه بین صنعت گردشگری و صنعت حمل و نقل وجود دارد.

هوانوردی بخشی از صنعت حمل و نقل است که اهمیت آن نسبت به سایر بخشها روز به روز در حال افزایش است، به طوریکه حمل و نقل هوایی، زیر ساخت‌های فرودگاهی، خدمات موثر و ایمن خطوط هواپیمایی و شبکه جهانی حمل و نقل هوایی پشتیبانی کننده اصلی صنعت گردشگری هستند. چرا که بیشتر از نیمی از همه گردشگران بین‌المللی از طریق سفر هوایی مسافرت میکنند و حمل و نقل هوایی اثرات مهمی بر اقتصاد مقاصد سفر دارند.

با این‌حال فعالین این دو صنعت با یکدیگر آشنایی کافی نداشته و به نقش تاثیر گذارشان بر یکدیگر توجه ندارند.

سمینار تخصصی نقش صنعت حمل و نقل در گردشگری پایدار با تدریس سرکار خانم دکتر ویدا نجابتی در روز پنج شنبه ۲۶ دی ماه از ساعت ۱۰:۰۰ الی ۱۳:۰۰ در دفتر آموزش گردشگری موسسه آموزش عالی آزاد بهار برگزار میشود.

محتوای سمینار:

  • ارتباط حمل و نقل و گردشگری
  • تجربه سفر و وفاداری گردشگر
  • شناخت عملکردشرکت های هواپیمایی
  • هوانوردی به سبک استراتژیک
  • گردشگری فضایی