درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us

نمایشگاه ملی مجازی صنایع دستی، بستر حمایتی از هنرمندان

خانم پویا محمودیان معاون صنایع دستی کشور گفت: با ایجاد نخستین نمایشگاه ملی مجازی صنایع دستی، امکان حضور رایگان همه صنعتگران و هنرمندان کشور در سامانه فراهم شده تا با فروش آثارشان، همه عواید فروش مجازی در این شرایط محدودیت‌های کرونایی به هنرمندان و صنعتگران برگردد.

وزارت میراث فرهنگی، گردشگر ی و صنایع دستی با هدف بهره گیر ی از ظرفیت های فضای مجاز ی در توسعه اقتصادی صنایع دستی کشور بالاخص در پی شیوع مجدد بیمار ی کرونا و خسارتهای ناشی از آن، برای نخستین بار، نمایشگاه ملی صنایع دستی را به صورت آنلاین برگزار می کند و با برنامه ریزی های به عمل آمده، روند ایجاد و راه انداز ی سامانه آنلاین نمایشگاه از طر یق شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی و همکار ی با بخش خصوصی تحت برند تفریحآتی انجام می پذیرد.
خانم پویا محمودیان معاون صنایع دستی افزود: هموطنان می‌توانند از امروز تا پایان شیوع کرونا با مراجعه به سامانه Tafrihati.com  از ۶ هزار اثر ثبت شده از ۱۰۰۰ هنرمند صنایع دستی بازدید و بدون هیچ واسطه‌ای آثار مورد علاقه خود را خریداری کنند و با ۳۰ درصد تخفیف هزینه پست، آثار را درب منزل تحویل بگیرند.