درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
رویداد تقدیر از فعالان صنعت گردشگری

دهم مهر ماه امسال و در خلال هفته ی گردشگری، هتل پارسیان اوین شاهد برگزاری رویداد تقدیر از فعالان صنعت گردشگری استان تهران بود. اداره ی کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران عهده دار برگزاری این مراسم بود.
پرهام جانفشان مدیر کل، مهندس محمد کرمی معاونت گردشگری استان تهران، امیر پویان رفیعی شاد، رییس انجمن صنفی دفاتر خدمات گردشگری استان تهران از سخنرانان این نشست بودند که ضمن برشماری فرصت های به وجود آمده در این صنعت، به برخی ناکارآمدی ها و عدم وجود زیر ساخت های لازم در این استان اشاره کرده و درخواست های صنفی و شغلی این دسته از فعالان صنعت گردشگری را مطرح کردند.
این مراسم با قدر دانی از فعالیت های چند ساله و مثمر ثمر مدیران دفاتر خدمات مسافتر هوایی و جهانگردی و اقامتگاه ها و هتل ها، میهمان پذیران و بوتیک هتل ها ادامه یافت.
در میان مدیرانی که از آنان تقدیر شد، مدیر عامل شرکت ایران گردی مارکوپولو بود که دانش آموخته ی دوره ی مدیریت عالی کسب و کار گردشگری و هتلداری ( DBA ) دفتر آموزش های گردشگری موسسه ی آموزش عالی آزاد بهار بود که تقدیر نامه ی خود را از دست پرهام جانفشان، حرمت الله رفیعی و محمد کرمی دریافت نمود.
در خلال مراسم ،شرکت کنندگان شاهد همنوایی گروه همخوان و نقالی یکی از اساتید برجسته و شاهنامه خوانی وی بودند. نشست با پذیرایی ویژه توسط هتل پارسیان اوین به مدیرت شایسته ی جناب آقای محسن دوست حسینی پایان یافت.
دفتر آموزش های گردشگری موسسه ی آموزش عالی آزاد بهار، ضمن تبریک و شاد باش به آقای محمد رضا افشاری، دانش آموخته ی دوره ی DBA این موسسه و مدیر عامل شرکت ایرانگردی مارکوپولو و نیز جناب حرمت الله رفیعی، رییس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران، که ایشان نیز از دانش آموختگان و فارغ التحصیلان دوره ی مدیریت عالی کسب و کار گردشگری و هتلداری ( DBA )این مرکز می باشند، و به حق با مدیریت شایسته شان صنعت گردشگری، علی الخصوص دفاتر خدمات مسافرتی، دوران رکود را به نحو احسن پشت سر گذاشته و وارد دوران رونق و ابهت شده است، آرزوی موفقیت روز افزون و پیروزی بیش از پیش دارد.
دفتر آموزش های گردشگری موسسه ی آموزش عالی آزاد بهار، هم سو با شعار جهانی سازمان گردشگری (UNWTO) با عنوان : گردشگری و اشتغال، آینده بهتر برای همه، هم چون سال های گذشته در راستای آموزشهای تخصصی و هدفمند در حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت پیش قدم و مصمم تر از پیش است.