درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
استراتژی نرخ گذاری در خدمات هتلداری

منظور از وبینار کارگاه غیر حضوری آنلاین است که شما می توانید پس از نصب نرم افزارAdobe connect از طریق لپ تاپ خود به کارگاه وصل شوید و از محضر استاد استفاده نمایید.

هدف از برگزاری وبینار:

قیمت گذاری خدمات هتلداری همیشه به‌سادگی آنچه مشاهده می‌شود نیست. عوامل بسیاری در قیمت گذاری خدمات هتلداری تاثیر گذار هستند . به‌کارگیری صحیح قیمت گذاری در صنعت هتلداری منجر به افزایش سودآوری و کمک به برند هتل می‌شود و عدم قیمت گذاری دقیق ، منجر به هدر رفت سرمایه‌ی ثابت و متغیر هتلداران شده و درآمد مورد انتظار را کاهش می¬دهد. این امر علاوه بر ضربه مالی زدن به سرمایه‌داران بخش هتلداری، منجر به رکود در بخش گردشگری خواهد شد.
برای‌ قیمت‌گذاری‌ صحیح و رضایت‌بخش‌ باید عوامل‌ مؤثر بر قیمت‌گذاری‌ شناسایی‌ گردد. همچنین باید تلاش شود که با بررسی نقاط قوت و ضعف و همچنین شناسایی فرصت‌ها و تهدیدهای توسعه نظام ، نسبت به تدوین و طراحی مدل آمیخته قیمت‌گذاری در بازاریابی هتلداری اقدام گردد. تا پس از برازش و اصلاح بتوان مدل نهایی را ارائه و بر اساس آن در حوزه قیمت‌گذاری اقدام نمود.
بدین منظور در این وبینار به استراتژی های نرخ گذاری خدمات هتلداری خواهیم پرداخت.

آنچه در وبینار استراتژی های نرخ گذاری در خدمات هتلداری به آن خواهیم پرداخت:

  • آمیخته های بازاریابی هتلداری و نقش قیمت در آن
  • راهکارهای قیمت گذاری صحیح و رضایت بخش
  • روش های قیمت گذاری
  • اهداف قیمت گذاری
  • مراحل قیمت گذاری

مدرس وبینار:

دکتر مسعود غلامی(مشاور عالی بازاریابی جامعه حرفه ای هتلداران ایران،نایب رییس هیات مدیره شرکت هتل های بین المللی سورینت ،مدرس دانشگاه علامه طباطبایی)

زمان برگزاری:

یک شنبه-۱۱ اسفندماه-ساعت ۱۵:۳۰

زمان برگزاری یک ساعت می باشد و چنانچه در زمان مشخص شده امکان حضور در کارگاه آنلاین را نداشتید می توانید از فیلم ضبط شده استفاده کنید.

برای ثبت نام از لینک زیر استفاده نمایید و در سایت ایسمینار که مجری اجرایی برنامه می باشد ثبت نام خود را انجام دهید.چنانچه برای اولین بار در وبینار شرکت می نمایید می توانید از راهنمای سایت ایسمینار کمک بگیرید.

 لینک ثبت نام