درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
جایگاه و نقش تکنولوژی در مدل کسب و کارهای گردشگری

منظور از وبینار کارگاه غیر حضوری آنلاین است که شما می توانید از نصب نرم افزارAdobe connect از طریق لپ تاپ خود به کارگاه وصل شوید و از محضر استاد استفاده نمایید.

هدف از برگزاری وبینار:

از آنجایی که فناوری به جزء جدایی ناپدیر بسیاری از صنایع خصوصا گردشگری تبدیل شده است و بدون تمهیدات لازم برای استفاده از تکنولوژی های روز چرخ های این صنعت به خوبی نخواهد چرخید آشنایی با مدیریت فناوری به یکی از الزامات برای کسانی است که در صنعت گردشگری فعالند تبدیل شده است.

دغدغه موسسه آموزش عالی بهار،آموزش مدیریت گردشگری است و چه بسا که در شرایط کنونی مدیریت فناوری نیز بخش بزرگی از گردشگری محسوب می شود لذا  بر آن شدیم که در وبیناری به این مهم بپردازیم.

درست است که بسیاری از مدیران فعال در این حوزه به صورت تجربی با علم گردشگری آشنا شده اند اما با توجه به سرعت تغییر تکنولوؤی،علم مدیریت فناوری به بخش بزرگی از آموزش گردشگری تبدیل شده است.

اگر چه در سال های گذشته آموزش مدیریت گردشگری شامل مدیریت هر آنچه که گردشگران در مواجه با برندهای فعال حوزه ی گردشگری می شدند میشد اما با توجه به پر رنگ شدن فناوری و امکان رزرو و خرید آنلاین بلیط و هتل و تبدیل شدن شبکه های اجتماعی و سایت ها به یکی از تقاط تماس اصلی سازمان ها در مواجهه با مشتریان مدیریتی که فناوری را در برنگیرد حتما با شکست مواجه خواهد شد.

آنچه در وبینار جایگاه و نقش تکنولوژی در مدل کسب و کارهای گردشگری به آن خواهیم پرداخت:

  • مصادیق تکنولوژی در کسب و کار شما کدامند؟
  • ‏کدام تکنولوژی در اولویت سرمایه گذاری به منظور تغییر یا اصلاح می باشد؟
  • ‏‌‎آیا سرمایه گذاری انجام شده در حوزه تکنولوژی اثر بخش بوده است؟
  • ‏‌‎این تکنولوژی ها چگونه و به چه زمان در کسب و کارتان ایجاد ارزش میکنند؟
  • ‏‌‎آیا تکنولوژی های مورد کاربرد در مدل کسب و کارتان بیشترین تطبیق پذری را با خواسته و نیاز مشتریان را داراست؟

مدرس وبینار:

مهندس احمد صلواتی

زمان برگزاری:

دو شنبه-۱۹ خرداد ماه-ساعت ۱۸ 

زمان برگزاری یک ساعت  و نیم می باشد و چنانچه در زمان مشخص شده امکان حضور در کارگاه آنلاین را نداشتید می توانید از فیلم ضبط شده استفاده کنید.

برای ثبت نام از لینک زیر استفاده نمایید و در سایت ایسمینار که مجری اجرایی برنامه می باشد ثبت نام خود را انجام دهید.چنانچه برای اولین بار در وبینار شرکت می نمایید می توانید از راهنمای سایت ایسمینار کمک بگیرید.

 لینک ثبت نام