درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
مدیریت تغییر در صنعت گردشگری و هتلداری

منظور از وبینار کارگاه غیر حضوری آنلاین است که شما می توانید پس از نصب نرم افزارAdobe connect از طریق لپ تاپ خود به کارگاه وصل شوید و از محضر استاد استفاده نمایید.

سمینار آنلاین(وبینار)

مدیریت تغییر که در سه روز متوالی در تاریخ ۶ و ۷و ۸ فروردین با بیان دکتر حسن یاریگر منش توسط موسسه آموزش عالی بهار برگزار می شود.

به مسائل زیر پرداخته خواهد شد:

۱-ضرورت و چگونگی تغییر در صنعت گردشگری و هتلداری

۲-چیستی و چگونگی تغییر

۳-مدیریت تغییر یک رویکرد سیستماتیک

۴-منحنی تغییر و فازهای آن

۵-موانع تغییر،مقاومت در برابرتغییر

۶-مدل ها و اقدامات اساسی برای موفقیت  تغییر

زمان برگزاری:

چهار شنبه-۶ فروردین ماه-ساعت ۱۸

پنج شنبه-۷فروردین ماه-ساعت ۱۸

جمعه-۸فروردین ماه-ساعت ۱۸

زمان برگزاری  هر جلسه یک ساعت می باشد و چنانچه در زمان مشخص شده امکان حضور در کارگاه آنلاین را نداشتید می توانید از فیلم ضبط شده استفاده کنید.

برای ثبت نام از لینک زیر استفاده نمایید و در سایت ایسمینار که مجری اجرایی برنامه می باشد ثبت نام خود را انجام دهید.چنانچه برای اولین بار در وبینار شرکت می نمایید می توانید از راهنمای سایت ایسمینار کمک بگیرید.

 لینک ثبت نام