درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
گردشگری سلامت در شرایط کرونایی
منظور ازnouveau style leopard imprime fleur doux geometrique rond carre boucles doreilles pour les femmes helvetica, sans-serif;”> وبینار کارگاه غیر حضوری آنلاین است که شما می توانید پس از نصب نرم افزارAdobe connect از طریق لپ تاپ خود به کارگاه وصل شوید و از محضر استاد استفاده نمایید. code promotionnelle mon collier prenom helvetica, sans-serif;”>هدف از برگزاری وبینار: با توجه به شرایط اقتصادی در چند سال اخیر و تغییر قیمت ارز و دلار توجه گردشگران سلامت به سمت ایران بیش از قبل جلب شده است و مسؤلین و مدیران و سازمان هایی که در حوزه گردشگری فعالند به صنعت گردشگری سلامت بیش از بیش پرداخته اند و تیم پزشکی کشور نیز سعی دارند با حضور در این حوزه سهمی در بازار جهانی داشته باشند ولی با توجه به شرایط کنونی و بیماری جهان گیر کرونا باید استراتژی ها و برنامه های متفاوتی برای ادامه راه داشت.در این وبینار میکوشیم تا به فرصت ها و تهدید های شرایط حال در گردشگری سلامت بپردازیم. گردشگری سلامت یکی از پردرآمدترین حوزه ها در صنعت گردشگری است که با بررسی نقاط قوت و ضعف آن می توان به دید گسترده تری از شرایط ایران در مدیریت گردشگری سلامت پی برد. عدم مدیریت گردشگری سلامت یکی از شکاف های این صنعت در اران است که با وجود بیماری جهان گیر کرونا با مشکلات بیشتری نیز مواجه شده است و ما بر این باوریم که با آموزش های مناسب در مدیریت گردشگری سلامت می توان نقاط ضعف را به نقاط قوت تبدیل کرد.

آنچه در وبینار گردشگری پزشکی درشرایط کرونایی به آن خواهیم پرداخت:

groupon collier homme 3collierfrance5702 sans-serif;”>مدرس وبینار: دکتر سعید صدری mode maman lettre creux cristal pendentif collier alliage metal coeur forme or couleur chaine sans-serif;”>زمان برگزاری: دو شنبه-۸ اردیبهشت ماه-ساعت ۱۸ boucles doreilles perles goutte sans-serif;”>زمان برگزاری یک ساعت و نیم می باشد و چنانچه در زمان مشخص شده امکان حضور در کارگاه آنلاین را نداشتید می توانید از فیلم ضبط شده استفاده کنید. برای ثبت نام از لینک زیر استفاده نمایید و در سایت ایسمینار که مجری اجرایی برنامه می باشد ثبت نام خود را انجام دهید.چنانچه برای اولین بار در وبینار شرکت می نمایید می توانید از راهنمای سایت ایسمینار کمک بگیرید.