درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
گردشگری معماری تهران

منظور از وبینار کارگاه غیر حضوری آنلاین است که شما می توانید پس از نصب نرم افزار Adobe Connect از طریق لپ تاپ و گوشی خود به کارگاه وصل شوید و از محضر استاد استفاده نمایید.

 

وبینار گردشگری معماری تهران به مناسبت هفته گردشگری با همکاری انجمن موسسات آموزش گردشگری ایران با حضور مهندس علیرضا مهیاری روز دو شنبه ۷ مهرماه از ساعت ۱۶:۰۰ الی ۱۷:۳۰ در دفتر گردشگری بهار برگزار خواهد شد.

تهران را باید از نو شناخت . مساجد و تکایایش، معماری بی نظیر قدمت دار و مدرن اش، موزه‌های چشم نوازش، باغ های کوچک و بزرگ اش، محلات و خاطرات گفته و ناگفته اش و مسیرهایی که اگر در آن قدم بگذارید هزار قصه دارد ، در این وبینار به بررسی گردشگری معماری تهران در سده اخیر و نقش آن در گردشگری پایتخت می پردازیم.

سرفصل ها :

  •  آشنایی با معماری تهران در سده ی اخیر و نقش آن در گردشگری پایتخت
  •  شناخت و بررسی “خیابان گالری های تهران” با تمرکز بر خیابان های لاله زار،انقلاب و طالقانی

 

به شرکت کنندگان در این وبینار از سوی دفتر مطالعات و آموزش گردشگری وزارت میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گواهینامه رسمی اعطا خواهد شد.