درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
۷۰ساعت دوره آموزشی به مناسبت هفته گردشگری برگزار شد

روابط عمومی موسسه ی آموزش های تخصصی گردشگری بهار کوچ گردشگران

شعار امسال هفته ی جهانی گردشگری ، گردشگری و اشتغال، آینده بهتر برای همه بود. در این که آموزش و فراگیری مباحث گردشگری و هتلداری از ارکان اصلی این صنعت پر رونق است، شکی نیست. اما تا چه حد به این اصل اساسی و بنیادین اهمیت داده شده و زیر ساخت های آموزش و پژوهش در این حوزه تا چقدر نیاز های اصلی صنعت را بر آورده کرده است ؟
این مقوله و اهمیت دو چندان مساله ی آموزش در صنعت گردشگری و نیز اهتمام انجمن موسسات آموزش گردشگری ایران، اداره ی کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران و اساتید بنام این حوزه، مجموعه کارگاه ها و سمینار هایی را رقم زد که درنوع خود بی نظیر و پر بار بود و مشتاقان بسیاری را با ناگفته های گردشگری آشنا کرد. .
مجموعه کارگاه هایی با عنوان ارتباط هنر بومی و گردشگری، ارتباط مرمت آثار تاریخی و گردشگری، استاندارد ها و تجارب هتلداری، جذابیت های موضوعی گردشگری فرش و چند سمینار متنوع دیگر از مباحث مطرح شده در این دوره ها بود.
در کل هفتاد ساعت آموزش تخصصی در حوزه ی گردشگری در قالب ۱۷ جلسه برگزار شد که تقدیر پرهام جانفشان، مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری وصنایع دستی استان تهران را در پی داشت.
جانفشان در این باره گفت : گردشگری صنعت پویایی ست وآموزش های تخصصی در این حوزه نیز باید بر اساس علم روز و بر اساس استاندارد های جهانی به روز رسانی شود.
وی افزود : نشست های آموزشی در حوزه ی گردشگری محدود به هفته ی گردشگری نبوده و بر اساس نیاز های آموزشی که در اتاق فکر گردشگری در مورد آن تصمیم گیری می شود، دوره ی آموزشی نیز تا پایان سال گردشگری برنامه ریزی و اجرا خواهد شد.
موسسه ی آموزش های تخصصی بهار کوچ گردشگران، به عنوان عضو فعال انجمن موسسات گردشگری ایران، با شرکت در این نشست ها به عنوان مجری دوره ها، برگزار کننده و مدیریت پنل های تخصصی گردشگری، در این سمینار ها حضور فعال داشته و به عنوان طراح و مجری دوره های آموزشی خاص گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی، در حوزه ی آموزش و پژوهش صنعت گردشگری فعالیت چشم گیری دارد.
هم اینک این موسسه در حال برگزاری دوره ی تهران شناسی از منظر گردشگری ست.

باکلیک روی نام این دوره بیشتر درباره آن بخوانید.