درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
پرنده نگری و اکوتوریسم

سمینار پرنده نگری و اکوتوریسم از سلسله مباحث ایرانشناسی کاربردی با مجوز رسمی وزارت علوم تحقیقات فناوری و وزارت میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری با تدریس جناب آقای مهندس پرویز بختیاری در روز پنج شنبه۵ دی ماه از ساعت۱۲:۳۰الی ۱۶:۳۰در دفتر آموزش گردشگری موسسه آموزش عالی آزاد بهار  برگزار میشود.

ایران عزیز ما ، به دلیل موقعیت خاص خود، تنوع اقلیمی و ارتفاعی فراوانی دارد که موجب ایجاد تنوع جانوری بسیار قابل توجهی شده است. به طوری که بیش از ۹۰۰۰ گونه گیاه،۱۹۶ گونه ماهی،۲۰گونه دوزیست،۲۱۰گونه خزنده،بیش از ۱۸۰ گونه پستاندار و همچنین بیش از ۵۲۰گونه پرنده را در خود جای داده است. این تنوع حیرت انگیز نیاز به مطالعات زیست شناختی و بوم شناختی را آشکار می سازد.
پرنده نگری (Birdwatching) به عنوان یکی از شاخه های اصلی اکوتوریسم است و جایگاه ویژه ای بین طبیعت دوستان و طبیعت گردان دارد.

-معرفی صنعت پرنده نگری

-وضعیت پرنده نگری در ایران وجهان

-آشنایی با رفتار پرندگان

-نحوه شناسایی پرندگان